top of page

Хто МИ

З початком повномасштабного вторгнення росії за ініціативи співробітників Медичного центр ІНГО (ТОВ «МЦ Наша Родина») було створено Благодійну організацію БФ Для вільних людей.  

Ми розуміли що в такий складний час для нашої держави і для людей ми усі разом маємо робити усе можливе для нашої перемоги. Саме консолідація зусиль людей, допомога один одному це є запорукою перемоги над нашим ворогом.

Основним завданням було створення прозорого і ефективного фонду якому би довіряли донори і люди.

Особливість нашого фонду є робота з фактичними запитами і фактичними потребами захисників і цивільних громадян.

Також важливим елементом нашої роботи є те що ми самі привозимо і доставляємо необхідні речі.

На початку нашої діяльності ми опікувались в першу чергу тими підрозділами куди добровольцями пішли наші колеги. Але з часом кількість підрозділів і географія наших поїздок почала збільшуватись. На початок 2024 року ми опікуємось 9 підрозділами.

Збільшується і кількість підрозділів і кількість людей які допомагають в роботі нашого фонду. Враховуючи те що усі залучені до роботи фонду люди працюють ми намагаємось оптимізувати нашу роботу фонду і виконувати її у вільний від роботи час. Принциповим є питання безоплатної роботи у нашому фонді (на волонтерських засадах).

Ще хотілось би зазначити що усі кошти фонд отримує виключно на офіційні рахунки в банках України.

Поки може і виглядає коротко та сухо але з часом будемо доповнювати інформацією. Чекайте оновлень 😊  

Для формленя нашого сайту ми переважно використовуємо наші фото івідеоматеріали. Вони звичайно не професійні але воні трушні :)

bottom of page